Текшерилди

Ош ш. Масалиев пр. 65-уйдун БиМ факультетинин тушундагы жашоочуларынын кайрылуусу

11:40 Mar 2 2018 Ош, Масалиев пр. 65

Ош ш. Масалиев пр. 65-уйдун БиМ факультетинин тушундагы жашоочуларынын кайрылуусу
Ответ на ваше обращение в приложении.


______________________________________________
Ош ш. Масалиев по.65 уйдун (БИМ факультетинин) тушундагы уйдун жашоочуларынын кайрылуусу: Бир топ жылдан бери биздин уйдун жанындагы тротуарга БИМдин сдуденттери автомашинасын каалагандай коюп Парковка кылып алышты!! Коп жолу Айтып .урушуп олтуруп эч натыйжа чекан жок. Жол Белги ( Знак ) жок деп . кылып автомашиналарын коюп алышат. Тротуардан басууга болбой калды!! Чара коруп Жол Белги (Дорожный Знак) коюп беруунуздорду коптон коп суранабыз! Ош ш. Масалиев по.65 уйдун жашоочуларынан


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 2
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
13 + 5 =

Кошумча билдирүүлөр

Потоп на Ж.Раимбекова 5

18:01 Apr 13, 2017

Ж.Раимбекова 5, 0.08 Kms

лежачие полицейские

15:59 May 26, 2017

Исанова 35, 0.08 Kms

отсутсвие газа

12:27 Aug 25, 2017

Шакирова 8/78-88, 0.08 Kms

Биз - кыргызбыз!

01:39 Sep 17, 2017

Ош мэриясы, 0.08 Kms

нарушение правила пдд

18:53 Oct 06, 2017

городская больница, 0.08 Kms