Текшерилди

Канализационные воды попадают в реку Ак-Буура

00:02 Feb 13 2016 ОМООКБ

ОМООКБ туштук тарабындагы кире бериштеги кочого коюлган суу алуучу колонкага ошол жердеги эки кабат уй-булолук жатакананын жашоочулары кирлерин жуушат. Агып жаткан суулар канализациянын суусу эмес, шаардык УКС тарабынан канализация коллектору курулуп жатат.

----------------------------------------------------------------


Рядом с воротами ОМООКБ с южной стороны есть арык куда сливается канализационная вода с рядом расположенных домов и водопроводная вода. Оттуда грязная вода с сильным неприятным запахом попадает в реку Ак-Буура.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 1
Пикирлер
ОМП "Ошгорвоканал" (Feb 15 2016)
ОМООКБ туштук тарабындагы кире бериштеги кочого коюлган суу алуучу колонкага ошол жердеги эки кабат уй-булолук жатакананын жашоочулары кирлерин жуушат. Агып жаткан суулар канализациянын суусу эмес, шаардык УКС тарабынан канализация коллектору курулуп жатат.
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
16 + 4 =

Кошумча билдирүүлөр

Жөө жүрүүчү жолдор

17:06 Jun 13, 2018

Тилеке Баатыр көчөсү , Масалиев кең көчөсү, 0.09 Kms

Масалиев кең көчөсү менен Ленинград көчөсүнүн кесилишиндеги жөө жүрчү жол

10:34 Feb 17, 2016

Масалиев кең көчөсү Ленинград көчөсү, 0.1 Kms

Таза сууну булгап жатышат.

14:49 May 25, 2017

Ленинград көч.31, 0.13 Kms

Аварийная ситуация на дороге, отсутствие светофора

19:41 Jun 02, 2017

г.Ош, пересечение улиц А.Шакирова и Ж.Шамшиева, 0.21 Kms

Я против нового моста по ул. Ленинградской!

08:19 Mar 31, 2016

пересечение улиц Ленинградская и Тилеке Баатыр, 0.22 Kms