Текшерилди

Таза суу

21:02 Jan 8 2018 Озгур айылы

Сиздердин 2018-жылдын 8- январындагы кайрылуунуздар боюнча томондогудой маалымат берет.
"Ошшаарсууканал" ишканасы толук чарбалык эсептеги мекеме болгондуктан Озгур айылынын Дача участогун суу менен камсыздоочу насостун ондоо иштерин аткара албастыгын билдирет. О.э. сиздер сууну каналдан алганыныздарга байланыштуу биздин ишкана насосту оз балансына ала албайт.
_____________________________________________________________________________________

Ош шаарына караштуу Озгур айылындагы Дача участогунда азыркы учурда таза суу жок. Союз убагындагы коюлган насос ушул убака чейин бузулган учурда жергиликтуу жашоочулар ондоп тузоп келген. Насостун эскилиги жеткендигине байланыштуу азыркы убакта бузулуп иштебей калган. Ошондуктан Озгур айылындагы Дача участогуна таза суу чыгаруу маселесин карап беруунуздорду суранабыз.
Аныктык: UP DOWN 1
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
14 + 3 =

Кошумча билдирүүлөр

Таза Суу маселеси

18:42 Sep 19, 2017

г. Ош с. Озгур, 0.35 Kms

Таза суу маселеси

19:38 Jan 11, 2018

Озгур, 1.14 Kms

Тазалык Ош

16:12 Mar 02, 2016

Западный, 2.32 Kms

В тер совете Амир темур много бродячих собак

15:38 Dec 23, 2015

Весь район Амир Темура, 2.7 Kms

Монтерлор мыйзамсыз электр энергиясын узуп кетишти.

21:26 Aug 11, 2017

Ош шаары, Т. Ражапов коч. #63 уй., 2.72 Kms