Текшерилди

жалоба

18:09 Jan 8 2018 город Ош.пересечение улиц Ферганская, Моминова,Абдыкадырова. ориентир Гор Архив

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз:
Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын тарабынан аталган кочолорго тийиштуу жол белгилер коюлган, ал эми жол эрежелерин бузган айдочуларга айып салуу боюнча, Ош шаарынын Ички иштер башкармалыгынын жол кыймылынын коопсуздугун камсыздоо болумуно кайрылыныздар болот байланыш тел 5-67-22 5-54-05. _____________________________________________________________________________________________

на пересечении ул Моминова и ул Абдыкадырова стоит знак одностороннего движения. там и так узкая улица, и еще мечеть, но машины постоянно игнорируют этот знак, создавая аварийную ситуацию. Почему бы не поставить возле МЧС на неделю пост ГАИ , и бюджет города за счет штрафов бы пополнился и водители бы не стали бы нарушать правила дорожного движения.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
goji flower (Jun 16 2018)
Lessen to today, when there is a deluge of anti aging screw annoyance products like inful.gojigezicht.nl/hoe-te-solliciteren/goji-flower.html creams, serums, gels and powders that all holler to be this fount of youth. Some possession arex.gojigezicht.nl/help-jezelf/shiseido-primer.html their anti aging sleight of pointer finished with ingredients that resign oneself to a ton of well-regulated research marno.gojimasker.nl/online-consultatie/pronote-lycee-nodier.html and opinion on how incrustation ages to bankroll b differing them up and some are pasteurized hype.
Аида (Nov 6 2018)
До сих пор г Ош ул Курманжандатка домдоруна отопление берилек элек кайрылуу башкача болсо берилеби эмне
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
15 + 5 =

Кошумча билдирүүлөр

Кочо чырактары

16:17 Apr 14, 2017

Шаар архивин тушундо жайгашкан кочо, 0.07 Kms

Ош ТЭЦ абдан начар жылуулук беруудо

22:30 Dec 02, 2017

Ош шаардык оруканасы, 0.31 Kms

тратуар

22:00 Oct 29, 2017

Молдониязова кочосу, 0.31 Kms

вред здоровью и экологии

15:44 Nov 01, 2018

р. моминова д.205, 0.31 Kms

разгрузка угля!!!.

11:36 Nov 06, 2018

г.ош ул. р. моминова д. 205, 0.32 Kms