Текшерилди

арыз

17:30 Jan 8 2018 анар миллион

арыз арыз арыз арыз
Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз:
Сиздерден келген катты карап чыгып башкармалык сизге томонкулорду билдирет,тротуар ондолбой жаткандыгынын себеби ошол жердеги курулуп жаткан спорт залдын курулушу курулуп жаткандыгынын ошондой дагы коп кабаттуу уйдун курулушу курулардыгы сафари ж.у.к билдирусун сизге башкармалык маалымдаит.
____________________________________________________________________________________________________
бул тротуар качан ондолот?
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
12 + 5 =

Кошумча билдирүүлөр

Отопление по улице Осконалиева (бывш.Западная)

15:49 Feb 04, 2016

Ош, улица Западная, 0.19 Kms

Детский сад

19:51 Jun 02, 2017

Ул. Абдыкадырова б/н, 0.24 Kms

В генплане города нет нашего дома

15:39 Dec 08, 2017

улица Осконалиева дом 4, 0.27 Kms

Отопление

22:33 Dec 07, 2017

улица Осконалиева дом 4 кв 6, 0.29 Kms

Благодарность

21:16 Oct 11, 2017

мкр.Тюлейкен., 0.44 Kms