Текшерилди

Адамдар басып отуучу жол.

11:30 Feb 12 2016 Масалиева менен Райымбекова кесилиши

Жолдор башкамалыгы сиздин кайрылуу катынызды иликтеп, жеринен барып таанышып чыгып томондокулорду билдирет: Катта корсотулгондой "Алай-Альбухари" мечитинин тушундагы жоо адамдар отуучу жол сызыгы "зебра" боюнча маселе бугунку кундо калыбына келтирилди жана ушундай эле маселе №22 С.Шарипов атындагы мектебине отуучу жер 2016-жылдын иш планына киргизилип, жаз айларында жасалаарын билдирет.
______________________________________________________________________________________________

Урматтту Ош шаарынын мэрияисынын коомчулук менен байланышта иштеген кызматкерлер.Биз №7 Алымбек-Датка аймактык кенештин жашоочуларынан кайрылуу.Масалиева Райымбекова кочосунун кесилишине зебра сызылган.Бирок сызыктын аягы "Алай-Аль-Бухари"мечитинин темир тосмосуна келип бутот.Жоо откон адамдар темир тосмону айланып отууго туура келип ынгайсыз абалды жартууда.Бул ынгайсыз абал кырсык алып келиши мумкун.Ушундай корунуш №22-С Шарипов мектебине отуучу жолдо да жайгашкан.Ушул маселе боюнча тиешелуу жетекчилике айтып иштин аткарылышын козомолго алып койсонуздар.Сурот видео роликтер тиркелет.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 1
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
10 + 8 =

Кошумча билдирүүлөр

Латоктун устуно адамдар отуучу тосмо.

20:16 Feb 12, 2016

Масалиева Райымбекованын кесилиши, 0 Kms

асфальт астынан суу чыгып жатат

12:54 Apr 08, 2019

Узгенская 130, 0.05 Kms

Предотвратить несчастный случай

23:10 Mar 13, 2016

ул Раимбекова ниже "Тадж-Махала", 0.1 Kms