Текшерилди

жөө жүргүнчүлөр үчүн атайын светофор жок

21:53 Dec 20 2017 Монуев Масалиев

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук каттын негизинде тъмъндъг\чъ билдирет.
Ош шаарынын Масалиев пр. менен Монуев кочосунун кесилишиндеги жоо жургунчулор учун светофорду орнотуу иштери 2018-жылына тузулуп жатка ниш планына киргизилип шаардык кеёешинин бюджеттик комиссиясынын кароосуна сунуштала тургандыгын башкармалык сизге билдирет.
____________________________________________________________________________________________________

Масалиев пр. менен Монуев кесилишиндеги төрт көчөнүн Макаренко мектеби тарабынан курулуш колледжине өтүүчү жөө жүргүнчүлөр үчүн светофор жок.
Аныктык: UP DOWN 2
Пикирлер
Нургазы (Dec 20 2017)
Кечиресиздер, мындай билдирүү бар экен, жообу да болуптур. Рахмат.
Нургазы (Oct 26 2018)
Иштин жыйынтыгы жок, 1 жыл болду.
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
18 + 10 =

Кошумча билдирүүлөр

жол койгула!

21:45 Nov 15, 2018

Масалиев Монуев Кесилиши, 0 Kms

жол чырак дагы деле коюла элек

22:18 Nov 13, 2018

Масалиев Монуев кесилиши, 0.01 Kms

жол чырак орнотуу

09:08 Sep 21, 2017

Монуев-Масалиев, 0.01 Kms

унаа жургон жолдон которулгон чан

19:28 Apr 13, 2017

масалиев проспекти айрыкча чаныйт, 0.01 Kms

Пробки из-за автобусов и троллейбусов

09:52 Jan 15, 2019

Проспект Масалиева, улица Монуева, ул. Абдыкадырова., 0.15 Kms