Текшерилди

Суу,канализация трубаларынын проблемасы

17:11 Nov 26 2017 Ош, А. Навои 36

Суу,канализация трубаларынын проблемасы
А.Навои кочосунун №36 үйүнүн таза суу жана саркынды суу түтүктөрү тургундардын менчиги болгондуктан, Ош шаардык Кеңешинин токтому менен бекитилген «Ош шаарында сууну жана канализацияны пайдалануу» эрежелеринин 14.1 п. негизинде суу түтүктөрдүн техникалык абалынын жана тейлөөсүнүн жоопкерчилиги пайдалануучуга жүктөлөт.
Сиздин билдируунуздо жазылган маселе боюнча поликлиниканын жетекчилерине арыз менен кайрылыныз.
__________________________________________________________________










Саламатсыздарбы?А.Навои көчөсүнүн 36 үйүнүн жашоочуларынын атынан кайрылам.Үйдүн 1-кабатында 2-поликлиника жайгашкан.Коридорунда трубадан суу 1 айдан ашык убакыттан бери тамчылай берип,дубалы эзилип,көгөрүп кеткен. Главврачына кайрылсак эч кандай чара колдонбой келет.Отопление,муздак суу чыккан трубалардан проблема чыкса да эч кандай чара колдонбой келет. Текшерип жыйынтык чыгарып беришет деген үмүттөбүз,жашоочулардын,келген оорулуулардын коопсуздугу үчүн.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
20 + 3 =

Кошумча билдирүүлөр

Мекткп алдындагы ступенка

14:19 Feb 19, 2016

Раимбекова Ош көчөсүнүн алды, 0.14 Kms

Жолгун иттер

11:09 Mar 23, 2016

Салиева №66 Джим №8, 0.17 Kms

Незаконные парковки

12:59 Feb 19, 2016

ул. А.Навои, Osh, Osh, Kyrgyzstan, 0.24 Kms

Тилемчилер коөйгөйү

11:26 May 11, 2016

Масалиева Райимбекова кесилиши, 0.25 Kms

соседи отрезали воду

00:36 Mar 02, 2017

Ош Салиева 27, 0.29 Kms