Текшерилди

Тратуарды айланта тосуп дарбаза куруп алган жараан

22:49 Nov 15 2017 Ош шаары, Асранкулов кочосу

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз:
Ош шаарынын Асранкулов кочосундо,суротчулор бирикмесинин жанында уй ээлеринин жоо жургунчулор журуучу жолду тосмолор менен тосуп алгандыгына байланыштуу, аталган кочодогу мыйзамсыз курулуштарды алдырып салуу боюнча Ош шаардык муниципалдык менчик башкармалыгына, байланыш телефону 2-25-76,2-75-70 жана Ош шаардык жерге жайгаштыруу жана кыймылсыз мулкко укуктарды каттоо башкармалыгына, байланыш телефону 8-38-90, 8-38-50 кайрылсаныздар болот.
______________________________________________________________________________________________
Асранкулова кочосундо, суротчулор бирикмесинин жанында жашаган жараан тратуарды толугу менен тосуп алган. Ал жерден откону эмес баса да алганга мумкун эмес, анткени бул жараан курчап тосуп койгон. Мундай мэриянын жанындагы кочодо болуп жатат. Эч кимдин алы жетпейт бул кишиге.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
15 + 6 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms