Текшерилди

Нет света

13:03 Feb 12 2016 Ош ул Узгенская 134

ОшРЭТы ишканасына очуу боюнча билдируу келип тушушу менен ондоочу бригада жиберилген.
№122 комок чордонунан чыккан 0,4 кВ аба чубалгысында авариялык очуу катталган жана оз убагында жерине барып калыбына келтирилип, электр жарыгы берилген.
---------------------------------------------

В районе дома быта с 10 часов нет света.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
15 + 10 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms