Текшерилди

придомовое освещение

01:55 Nov 12 2017 Курманжан Датка 244

Будет ли осуществлена придомовое освещение территории дома по улице Курманжан Датка 244?

____________________________________________________________________________________________

Урматтуу Токсунбаева Севара Жанибековна!

"Ошсвет" муниципалдык ишканасы сиздин катынызга томондогулорду билдирет:
Коп кабаттуу уйлордун короосун жарыктандыруу системасын куруу жумуштарын Ош шаарынын мэриясына караштуу капиталдык курулуш башкармалыгы аркылуу аткарылып жаткандыктан, чырактарды орнотуу боюнча жогоруда аталган ишканага кайрылуунузду сунуштайбыз.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
17 + 5 =

Кошумча билдирүүлөр

тец

18:39 Nov 18, 2017

Курманжан Датка 244, 0.03 Kms

отключение света

05:14 Mar 27, 2018

курманжан датка 244, 0.04 Kms

мусорный контейнер

21:10 Oct 08, 2017

Ул. Моминова на пересачении Ул. Ленина, 0.14 Kms

Коомдук транспорт үчүн жаңы маршруттар

21:08 May 11, 2017

Исанов-Шакиров-Масалиев-Курманжандатка-Ленин, 0.2 Kms

пешеход шк.Кирова

22:33 Sep 29, 2017

Киров мектеби, 0.25 Kms