Текшерилди

Күйгөн резинанын жыты

14:34 Nov 8 2017 Навои х Ленин көчөлөрү

Күйгөн резинанын жыты
Бир канча убакыттан бери Навои көчөсүнүн Ленин жана Курманжан Датка көчөлөрү менен кесилишинин​ тегерегинде күйгөн резинанын же пластиктин жыты турат. Жоголуп кетер, бирөө курулуш же башка иштеринде иштетип, убактылуу болсо керек десек да жоголбоду. Ушул жыттын себеби эмнеде, пластикти кайра иштетүүчү ишкана барбы же ошол тегеректе?
______________________________________________________________
Бул маселе боюнча Оштогу көрктөндүрүү жана жашылдандыруу чарба комбинатынын тиешеси жок!
Бул маселе боюнча тиешелүү мекемеге кайрылыныз!
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
11 + 10 =

Кошумча билдирүүлөр

Шаардагы абанын тазалыгы

12:35 Apr 12, 2018

Ленин көчөсү - Навои көчөсү, 0.1 Kms

Что-то горит и воняет, дышать невозможно

17:33 Jul 17, 2017

ул. Курманжан-Датка пересекает ул. А.Навои, 0.16 Kms

мусорка

00:50 Nov 17, 2017

г. Ош, Улица Курманджан-Датка 274,276,278, 0.24 Kms

мусорка

00:44 Nov 17, 2017

Ош Курманджан-Датка 274,276,278, 0.25 Kms

ОГРОМНАЯ ЯМА - КОТОРУЮ НИКТО НЕ ДЕЛАЕТ

10:36 Oct 25, 2018

ул. Алебастрова, 0.3 Kms