Текшерилди

тратуар

22:00 Oct 29 2017 Молдониязова кочосу

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз:
Ош шаарынын Молдониязова жана Э.Алиев кочолорунуно тротуар орнотуу боюнча каржы маселесинин тартыштыгына байланыштуу акча каражаты каралган эмес. Ошондуктан 2018 жылдын бюджетине жана инвестордук каржылоо булактарына сунуштала тургандыгын башкармалык билдирет.
____________________________________________________________________________________________________

Молдониязова жана Алиева кочолорундо качан тратуар болот
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
14 + 2 =

Кошумча билдирүүлөр

Ош ТЭЦ абдан начар жылуулук беруудо

22:30 Dec 02, 2017

Ош шаардык оруканасы, 0 Kms

жалоба

18:09 Jan 08, 2018

город Ош.пересечение улиц Ферганская, Моминова,Абдыкадырова. ориентир Гор Архив, 0.31 Kms

Жер астынан суу чыгып атат

17:55 Mar 18, 2016

Ош Курманжан датка, 0.35 Kms

Кочо чырактары

16:17 Apr 14, 2017

Шаар архивин тушундо жайгашкан кочо, 0.37 Kms