Текшерилди

Светофор жок. Аялдама алынып салынган.

12:02 Oct 29 2017 Р.Абдыкадырова 104

Светофор жок. Аялдама алынып салынган.
Ош шаарынын Р.Абдыкадыров көчөсүндөгү противочумное отделениенин алдындагы аялдама 2010-жылы күздө урап түшүп, темир-тезегин ОШ УМС жүктөп кеткен. Ошондон бери бул жерде аялдама жок. Автобустар, маршруткалар көрүнгөн жерге токтоп, кооптуу абал жаралууда. Бир нече жаш балдарды автоунаалар уруп кеткен фактылар бар. Ушундан улам Р.Абдыкадыров көчөсүндөгү 104-үйдүн алдындагы "Пятерочка" дүкөнүнүн жанына аялдаманы тез арада тикелөө зарыл.
Жооп: Сиздердин айткан дооматыныз туура, коп жылдан бери чумага карша болумдун тушундагы аялдаманын бузулуп, кайрадан калыбына келтирилбей, автобустар туш келди жерге токтоп жаткандыгы чындык. Бирок Ош шаары боюнча кочолордогу бардык аялдамалар Ош шаарынын мэриясына караштуу муниципалдык менчик башкармалыгынын балансында тургандыктван ошол ишканага кайрылуунуз абзел.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
Исакбай Мурзабеков (Oct 31 2017)
Рахмат. Бирок УМС унчукпайт ко. Автостоянканын темир-тезегин жеген адамды издеп атышабы?
JaniceWak (Jan 23 2018)
<a href="http://bedroomdeals.us/">http://bedroomdeals.us/</a> Enarioumnbrarceerype , <a href="http://bedroomdeals.us/avanti-trendstore-mavie-boxspringbett-aus-webstoff-braun-mit-bonell-federkernmatratze-und-topper-bht-ca-180x112x208-cm/">Boxspringbett aus Webstoff braun mit Bonell Federkernmatratze</a>
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
19 + 3 =

Кошумча билдирүүлөр

Жаңгак дарактары кулап жатат

11:46 Oct 29, 2017

Р.Абдыкадыров 100-үй Ш.Руставели менен кесилишет, 0.03 Kms

Отопление по ул. Осконалиева(бывш. Западная) д 4

11:38 Jan 25, 2017

Ош улица Осконалиева(бывш Западная) дом 4, 0.3 Kms

остановка

10:31 Feb 08, 2016

г Ош, 0.31 Kms

жалоба

18:09 Jan 08, 2018

город Ош.пересечение улиц Ферганская, Моминова,Абдыкадырова. ориентир Гор Архив, 0.42 Kms

тратуар

22:00 Oct 29, 2017

Молдониязова кочосу, 0.43 Kms