Текшерилди

Жаңгак дарактары кулап жатат

11:46 Oct 29 2017 Р.Абдыкадыров 100-үй Ш.Руставели менен кесилишет

Проходящая труба диаметром 15мм, не является собственностью ОМП "Ошгорводоканал", с претензиями обращайтесь к руководству заведения "Самсакана"
______________________________________________________________


«Ошгорводоканал», МП «Ош-Тазалык», Комбинат по благоустройству и зеленому хозяйству должны обратить внимание на то,что на пересечении улиц Р.Абдыкадыроваи Ш.Руставели между Противочумным отделением и самсаканой в парке Ата-Тюрка забита труба и поливная вода не проходит в сторону противочумного отделения, в результате чего ореховые деревья уже 5 лет не орошаются и разрушаются изнутри. В то же время самсакана провела шланг с питьевой водой через эту трубу и забила ее мусором. Кто обратить внимание на этот бардак???!!!
___________________________________________________
Урматтуу Исакбай аке!
Оштогу көрктөндүрүү жана жашылдандыруу чарба комбинатынын башкы инженери Молдалиев Шакир Жапарович жетектеген арыктарды тазалоочу атайын бригада менен Сиз кайрылууда белгилеген Абдыкадыров жана Шота Руставелли көчөлөрүнүн кесилишиндеги самсаканын жанындагы арык, суу өтмөгү менен кошо тазаланып көп убактан бери суу жетпей турган жаңгак дарактарына суу жеткирилди!
Ал эми самасаканага арык аркылуу киргизилген ичүүчүх суунун түтүгүн алып башка жактан өткөрүү иши самсакананын жетекчисинен талап кылынып, Ош шаардык суу чарба ишканасына барып мыйзам чегинде суу түтүгүн өткөрүп алуу жагы самсакананын ээсине талап кылынды!


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
Исакбай (Nov 2 2017)
Комбинат по благоустройству и зеленому хозяйству молчит. Это заявление даже не прочитано ими. Деньги списать на озеленение можно, а ореховые деревья пусть гибнуть.
И.Мурзабеков (Nov 8 2017)
Ошгорводоканал, как Вам не стыдно написать "Проходящая труба диаметром 15мм, не является собственностью ОМП "Ошгорводоканал", с претензиями обращайтесь к руководству заведения "Самсакана". Самсакана говорит, что это вы разрешили им провести шланг с питьевой водой через трубу.
И.Мурзабеков (Nov 8 2017)
Оштогу көрктөндүрүү жана жашылдандыруу чарба комбинатына рахмат. Суу тутугу мыйзамсыз экенин, Ошгорводоканал коз жумганын ачык эле корунуп турат.
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
13 + 5 =

Кошумча билдирүүлөр

Светофор жок. Аялдама алынып салынган.

12:02 Oct 29, 2017

Р.Абдыкадырова 104, 0.03 Kms

дороги разбиты

19:10 Mar 24, 2018

напротив школы Пушкина., 0.24 Kms

Отопление по ул. Осконалиева(бывш. Западная) д 4

11:38 Jan 25, 2017

Ош улица Осконалиева(бывш Западная) дом 4, 0.32 Kms

остановка

10:31 Feb 08, 2016

г Ош, 0.34 Kms

тратуар

22:00 Oct 29, 2017

Молдониязова кочосу, 0.41 Kms