Текшерилди

тротуарды ачуу Алимбеков көчөсүндө

17:34 Oct 23 2017 Алымбекова

тротуарды ачуу Алимбеков көчөсүндө
Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз:
Ош шаарынын Алымбеков кочосундо жашаган уй ээлеринин жоо жургунчулор журуучу жолду тосмолор менен тосуп алгандыгына байланыштуу, аталган кочодогу мыйзамсыз курулуштарды алдырып салуу боюнча Ош шаардык муниципалдык менчик башкармалыгына, байланыш телефону 2-25-76, 2-75-70 жана Ош шаардык жерге жайгаштыруу жана кыймылсыз мулкко укуктарды каттоо башкармалыгына, байланыш телефону 8-38-90, 8-38-50 кайрылсаныздар болот.
_____________________________________________________________________________________________

Саламатсыздарбы. Менин кайрылуумдун себеби окуучулар Олимп мектебине барып келуудо чон коркунучка дуушар болууда. Курманжан_Датка менен Алимбеков кесилишинен окуучулар мектепке Алимбеков көчөсү менен жөө жүргөн учурда ал көчөдө жашаган үй ээлери жолдун тротуарын тосмо менен тосуп алгандыгына байланыштуу жарандар авто унаа жүрүүчү жол менен басууга дуушар болууда. Ал жолдо авто унаа көп жургонго байланыштуу жарандардын омуруно коркунучтуу абал тузулуудо. Ошондуктан сиздерден сураныч Алымбекова кочосундогу турак жай ээлерине тушундурмо жургузуп тротуарларды ачып коюусун милденттендирип берсениздер.Негизги тосуп алгандар Алымбекова(фрунзе базарынан баштап) жана Алиев кочолору.

Сиздерди Урматтоо менен Ош шаарынын тургуну Алмазбек Козубаев.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
13 + 5 =

Кошумча билдирүүлөр

Антисанитарные условия

00:05 Sep 06, 2017

тешик таш, 0.08 Kms

Ремонт дороги по улице Алымбекова (бывш.Фрунзе), детский сад "Наристе"

15:18 Feb 09, 2016

Улица Алымбекова, 50 (детский сад "Наристе"), 0.12 Kms

Ошское МП "Теплоснабжение" информирует

14:53 Sep 15, 2016

Ош Джиннах 1\1, 0.25 Kms

прорыв воды

20:15 Oct 29, 2017

Вишневая -Жунусова, 0.26 Kms

Жол начар

11:23 Apr 18, 2017

Ул.Алиева.Фрунзенский район., 0.27 Kms