Текшерилди

Ош шаардык транспорт башкармалыгына

23:40 Oct 11 2017 город Ош, улица Касымбекова

Ош шаарындагы 155 каттамдын айдоочулары мектеп окуучуларын албайт. Автобуска түш кет түшүрүп кетишүүдө. Бүгүн эрте менен О 2971 АТ маршруткасынын айдоочусу ар бир чыккан окуучуну жемелеп, маршруткадан түшүүсүн талап кылды. Окуучулар автобуска түшүшү керек деген мыйзам чыктыбы? Эер окуучуларды албай турган болсо, иштебей эле койсун. Ушул маршрутканын ээсине чара көрүп берүүнүздөрдү суранам.
Жооп:Сизден келген арыздын негизинде №155-кичи автобустук маршруттун айдоочулары менен ангемелешуу откорулуп кимде ким окуучуларды албай турган болсо катуу чара колдонулаары эстерине салынды.О2971АТ мам.ном.маршруттун айдоочусуна катуу эскертуу берилди.Жогоруда айтылган терс корунуш дагы кайталанса мыйзам чегинде чара колдонулаарын маалымдайбыз.
Аныктык: UP DOWN 9
Пикирлер
Mарат (Oct 18 2017)
124-машруткасынын ордуна автобус элеберсенер жакшы болот эле себиби алар дистансиясы ото узак,жана ото коп санда адамдарды салып алышат сиздерден суранабыз бир чарасын коруп бериниздер
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
20 + 6 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms