Текшерилди

мусорный контейнер

21:10 Oct 8 2017 Ул. Моминова на пересачении Ул. Ленина

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Ошол жерде курулуш иштери журуп жаткандыктан алардын отунучу боюнча таштанды контейнер алынган. Эми жакынкы Келечек балдар чыгармачылык борборунун жанында коюлган таштанды контейнерине таштандыларды салып турсаныздар болот.













Мусорный контейнер возле областного суда убрали из за стройки неизвестного здания. Куда теперь жителям близ лежащих домов бросать мусор?
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
19 + 9 =

Кошумча билдирүүлөр

жалоба

07:52 Jun 19, 2018

Курманжан Датка 244, 0.1 Kms

пешеход шк.Кирова

22:33 Sep 29, 2017

Киров мектеби, 0.11 Kms

незаконные действия

11:50 Jul 02, 2018

Курманжан Датка 244, 0.11 Kms

ОшРЭС

12:06 Jun 19, 2018

Курманжан Датка 244, 0.11 Kms

отключение света

05:14 Mar 27, 2018

курманжан датка 244, 0.12 Kms