Текшерилди

пешеход шк.Кирова

22:33 Sep 29 2017 Киров мектеби

Ош шаардык жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук кайрылуу катыныздарды карап чыгып, томонкулорду маалымдайт:
Катта корсотулгон Ош шаарынын Ленин кочосундогу С.Киров мектебинин дарбазасынын тушуна кошумча дагы дайыма очуп-жанып туруучу (мигающий) айдоочулар учун электрондук жол белги 2017 жылдын IV кварталында орнотула тургандыгын башкармалык билдирет.
_____________________________________________________________________________________________ Саламатсыздарбы менин кайрылуумдун себеби томондогучо Ош шаарынын К.Датка кочосундо жайгашкан Кирова мектебинин киребериш дарбазасына унаа жолунан отуучу пешеходко лежачийби же мини светофор бу айтоор бир машинанын ылдамдыгын 50 метрден томодотуучу токтотуучу белгилерди ойлоп жасап койбосонор Баягы жолго койгон темир Гаишникти тоготуп да коюшпайт экен. Ошол жерде бир окуучуну уруп кетерине озум кубо болдум ошол учун мындай корунушту алдына ала чара колдонуп коюнуздар. Жообун кутом.
Аныктык: UP DOWN 1
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
18 + 10 =

Кошумча билдирүүлөр

нет маршруток

19:48 Sep 26, 2017

Подгорная 74, 0.04 Kms

мусорный контейнер

21:10 Oct 08, 2017

Ул. Моминова на пересачении Ул. Ленина, 0.11 Kms

плохое отопление

00:30 Feb 16, 2016

ул. Супаналиева, 0.11 Kms

Мусорный бак

14:30 Jul 25, 2017

ул. Супаналиева, 0.13 Kms

Тилемчилер койгойу

13:17 Apr 12, 2016

Курманжан-Датка, Г. Айтиев жана Ленин кочолору, 0.18 Kms