Текшерилди

жол чырак орнотуу

09:08 Sep 21 2017 Монуев-Масалиев

Ош шаардык жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук кайрылуу катыныздарды карап чыгып, томонкулорду маалымдайт:
Катта корсотулгон Ош шаарынын А.Масалиев жана Ы.Монуев кочолорунун кесилишине жоо жургунчулор учун жол чырак орнотуу боюнча 2018 жылдын бюджетине сунуштала тургандыгын башкармалык билдирет.
____________________________________________________________________________________________________

Масалиев проспекти менен Монуев кочосунун кесилишиндеги адамдар өтүүчү жол чырак жок болуп адамдар жолдон өтүүдө кыйналып жатат. Ошол жерге жаңы адамдар өтүүчү жол чырак орнотсонор жакшы болмок.
Аныктык: UP DOWN 1
Пикирлер
Абдулла уулу Мыктыбек  (Sep 21 2017)
Жол чырак
ElvaRdd (Dec 26 2017)
апрапрапр
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
19 + 9 =

Кошумча билдирүүлөр

жол чырак дагы деле коюла элек

22:18 Nov 13, 2018

Масалиев Монуев кесилиши, 0 Kms

жол койгула!

21:45 Nov 15, 2018

Масалиев Монуев Кесилиши, 0 Kms

жөө жүргүнчүлөр үчүн атайын светофор жок

21:53 Dec 20, 2017

Монуев Масалиев, 0.01 Kms

унаа жургон жолдон которулгон чан

19:28 Apr 13, 2017

масалиев проспекти айрыкча чаныйт, 0.02 Kms

Пробки из-за автобусов и троллейбусов

09:52 Jan 15, 2019

Проспект Масалиева, улица Монуева, ул. Абдыкадырова., 0.14 Kms