Текшерилди

парковки достали уже

08:18 Aug 23 2017 ош ленина

Урматуу Ош шаарынын тургуну Ш.Хайдаров сиздин кайрылуунуз боюнча Ош ШИИБы боюнча ПМБнон томондогучо жооп берилди. Ош шаарынын А.Масалиева менен А.Новои кочолорунун кесилишинде автоунааларды токтотууга мумкун эмес жол белгиси коюлган, токтотууга мумкун эмес жана жол жетинде унаа токтотуп акы толоого атайын автостоянкада жок.
__________________________________________________
берут по 20сом за то что на минуту заехал. как так можно. уберите все парковки с главных улиц и постройте на своей територии. тогда и пробок меньше и пускай зарабатывают на своей территории. в европе же не так. и гаишники штрафуйте тех кто нагло под знаком запрещенно парковать ставит. через келечек из за них ехать невозможно.
Аныктык: UP DOWN 13
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
19 + 4 =

Кошумча билдирүүлөр

Авто стоянка

12:53 Aug 04, 2017

Масалиева, 0.12 Kms

Масалиев Чоң көчө

21:19 Mar 11, 2016

Масалиева чоң көчө, 0.25 Kms

Лежачий полицейский

14:10 Feb 10, 2016

г.Ош, между ул.Зайнабетдинова и Карасуйская, 0.26 Kms