Текшерилди

Монтерлор мыйзамсыз электр энергиясын узуп кетишти.

21:26 Aug 11 2017 Ош шаары, Т. Ражапов коч. #63 уй.

2017-жылдын 11-август куну саат 15:30 чамаларында, Ош шаарынын Толойкон айылынын Т. Ражапов кочосунун #63 уйдун электр энергиясын Абдираимов деген монтер бала аймактык контраллердон электр энергиясын иштеткендигибиз туралуу квитанция келе элек, же болбосо эч бир эскертуусуз столбадан узуп, кубоосуз акт толтуруп кетти.
Ошондуктан, Абдираимов деген монтердун жургузгон ишмердуулугуно баа беруу менен мыйзам чегинде чара коруп беруунузду суранам.
Ошондой эле, кайсыл мыйзамдын негизинде эскертуусуз электр энергиясын узуп кеткендиги туралуу жооп беруунузду суранам.
___________________________________________
Урматуу Амиров Нурсултан!

"Ошсвет" муниципалдык ишканасы шаардагы борбордук кочолордун тунку жарыктандыруу жагын гана тейлейт. Ал эми сиздин уйунуздун электр чабылгаларын узуп кеткендиги боюнча Ош шаардык электрэнергия сатуу мекемесине (энергосбыт) кайрылуунузду билдиребиз.

"Ошсвет" муницпалдык
ишканасынын директору Р.Мирзабаев

Атк.: С.Тороев 551455480
Аныктык: UP DOWN -1
Пикирлер
нурик (Aug 20 2017)
ушул кочонун суу маселеси качан чечилет питьевой вода
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
18 + 4 =

Кошумча билдирүүлөр

электроэнергия

09:31 Dec 27, 2017

кубат кулматов, 0.28 Kms

нет электро энергии

09:17 Nov 06, 2017

куват кулматова, 0.28 Kms

Нет воды

13:00 Sep 05, 2016

ул. Мамытова, 1.1 Kms

На юго востоке нету зон отдыха

16:06 Mar 03, 2016

Юго восток, ул Петрова, 1.36 Kms

В тер совете Амир темур много бродячих собак

15:38 Dec 23, 2015

Весь район Амир Темура, 1.42 Kms