Текшерилди

Жол чырагы

21:26 Aug 10 2017 А.Наваи

Ош шаардык жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук кайрылуу катыныздарды карап чыгып, томонкулорду маалымдайт:
Катта корсотулгон Ош шаарынын А.Навои кочосуно жол чырак (светофор) орнотуу боюнча 2017 жылдын бюджеттин тартыштыгынан улам акча каражаты каралбагандыгын башкармалык билдирет.

______________________________________________________________________________________________

Саламатсыңарбы А.Наваи көчөсүнө жол чырак койуб беришиңерди суранабыз.Бул көчөнү башына эле койуб калган жерине койгон жок ошону койуб бергиле
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
11 + 3 =

Кошумча билдирүүлөр

Установка уличного освещения на улице Правда города Ош

21:12 Dec 28, 2016

город Ош, улица Правды, 0.2 Kms

Жаны Телман кочосундо жарыктык жок

10:26 Dec 17, 2015

Новый Телман кочосу, 0.41 Kms

Плата за заезд!

12:41 Nov 07, 2018

Новый автовокзал, 0.48 Kms

МП Ош Тазалык не работает

18:09 Dec 09, 2017

Курманжан Датка 271, 0.59 Kms

Что-то горит и воняет, дышать невозможно

17:33 Jul 17, 2017

ул. Курманжан-Датка пересекает ул. А.Навои, 0.59 Kms