Текшерилди

Светофор

20:07 Aug 10 2017 Шейит Дөбө

Ош шаардык жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук кайрылуу катыныздарды карап чыгып, томонкулорду маалымдайт:
Катта корсотулгон Ош шаарынын Курманжан-Датка жана Мамажан кочолорунун кесилишиндеги болжол Шайт-Тепе жол чырака (светофор) ондоо жумуштарын жургузуу жана тийиштуу жол сызыктарын сызуу боюнча Ош областык атайын монтаждоо, эксплуатациялоо башкарамалыгына №628 18.08.2017 ж.кат жолдонгондугун башкармалык билдирет.

___________________________________________________________________________________________________
Здравствуйте.В Шейит добо сломанный светофор и нет пешехода исправьте это
Люди не могут знать где пешеход.Ещё нет пешеходного светофора это тоже исправьте
Если исправите это мы будем рады
Аныктык: UP DOWN 1
Пикирлер
Джалалов  (Aug 10 2017)
Жооп бергиле
Джалалов  (Aug 10 2017)
жооп бербесеңер неге ачтыңар
Джалалов  (Aug 13 2017)
жооп бересиңерби
Джалалов  (Aug 17 2017)
жооп бересиңербиии
Джалалов  (Aug 17 2017)
жооп бересиңербиии
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
15 + 8 =

Кошумча билдирүүлөр

Светофор

23:17 Aug 09, 2017

Шейит добо, 0.01 Kms

Плата за заезд!

12:41 Nov 07, 2018

Новый автовокзал, 0.3 Kms

платные парковочные места в городе

20:33 Oct 18, 2016

Ош, Ленина 540, 0.38 Kms

Электир столбалары

17:11 Feb 24, 2016

Улица Наримана, 0.61 Kms