Текшерилди

Светофор

23:17 Aug 9 2017 Шейит добо

Ош шаардык жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук кайрылуу катыныздарды карап чыгып, томонкулорду маалымдайт:
Катта корсотулгон Ош шаарынын Курманжан-Датка жана Мамажан кочолорунун кесилишиндеги болжол Шайт-Тепе жол чырака (светофор) ондоо жумуштарын жургузуу жана тийиштуу жол сызыктарын сызуу боюнча Ош областык атайын монтаждоо, эксплуатациялоо башкарамалыгына №628 18.08.2017 ж.кат жолдонгондугун башкармалык билдирет.

______________________________________________________________________________________________

Здравствуйте в Шейид добо светофор сломанный и пешехода нет исправьте это пожалуйста люди не могут знать где пешеход и пешеходный световор.Мы просим вас исправит это
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
Джалалов  (Aug 9 2017)
исправьте это
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
15 + 2 =

Кошумча билдирүүлөр

Светофор

20:07 Aug 10, 2017

Шейит Дөбө, 0.01 Kms

Плата за заезд!

12:41 Nov 07, 2018

Новый автовокзал, 0.31 Kms

платные парковочные места в городе

20:33 Oct 18, 2016

Ош, Ленина 540, 0.37 Kms

Электир столбалары

17:11 Feb 24, 2016

Улица Наримана, 0.61 Kms