Текшерилди

тротуарная плитка требует перекладки

03:38 Aug 8 2017 Курманжан Датка, напротив фонтана

Ош шаардык жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук кайрылуу катыныздарды карап чыгып, томонкулорду маалымдайт:
2017 жылдын август айынын аягында Ош шаарынын Г.Айтиев кочосундогу тротуарды Курманжан Датка кочосунон Ленин кочосуно чейин ондоо жумуштары башталат. Тротуарды ондоо жумуштары менен бирге катта корсотулгон Ош шаарынын Курманжан Датка кочосундогу бузулган тротуар ондолоорун жолдор башкармалыгы билдирет.

______________________________________________________________________________________________

по улице Курманжан датка, прям напротив фонтана, возле магазина компьютерной техники (угол поворота на садик Кыргызтелеком) плитка просто ходуном ходит под ногами. Подвернула лодыжку.
Аныктык: UP DOWN 1
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
19 + 1 =

Кошумча билдирүүлөр

Ойноо клубдардан койгой

11:18 Apr 13, 2016

Курманжан-Датка 266, 0.14 Kms

Капитальный ремонт лестницы

16:03 Apr 18, 2017

ГНИ г. Ош, 0.17 Kms

Тилемчилер койгойу

13:17 Apr 12, 2016

Курманжан-Датка, Г. Айтиев жана Ленин кочолору, 0.18 Kms

автопарковка

09:46 Sep 20, 2017

г.ош ул. Ленина, 0.25 Kms

нет маршруток

19:48 Sep 26, 2017

Подгорная 74, 0.26 Kms