Текшерилди

тратуар

00:39 Aug 4 2017 мкр Черемушки, улица Урицкого

Ош шаардык жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук кайрылуу катыныздарды карап чыгып, томонкулорду маалымдайт:
Ош шаарынын Урицкий кочосундогу электр кабель откорууго казылган тротуарды калыбына келтируу боюнча Ош РЭС ке кат жолдонгон, ал эми аталган кочодогу дарактарды бутоо боюнча Ош шаардык корктондуруу жана жашылдандыруу чарба комбинатына кат жолдонуп, аталган жумуштар ноябрь айында боло тургандыгын башкармалык маалымдайт.

______________________________________________________________________________________________


В микрорайоне Черемушки, по улице Урицкого , это напротив ш/г И.Раззакова, тротуарная дорога в ужасном состоянии. Месяц назад Ошэлектро установили свои подземные провода. нельзя ли попросить брусчатка или же заасфальтировать, невозможно ходит по тротуару. а еще там же деревья мешают. нужно обрезать.
Аныктык: UP DOWN 1
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
18 + 4 =

Кошумча билдирүүлөр

Баткак тратуар

14:58 Feb 22, 2017

Байтемиров, 0.03 Kms

Агын суу көйгөйү

17:19 Jun 13, 2016

ош,, 0.06 Kms

Тротуар

15:58 Feb 15, 2016

ул. Алымбекова, 0.07 Kms

Подстанция орнотуу

18:48 Nov 19, 2017

керме-тоо, 0.15 Kms