Текшерилди

Мусорный бак

14:30 Jul 25 2017 ул. Супаналиева

Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Супаналиев кочосундогу таштанды контейнерин тазалоо графиктин негизинде жургузулуп турат. Кээ бир учурда гана техникалар эскиргендиктен, бузулуп ишке чыкпай калууда.Бирок коп кутпой эле бошогон техникалар менен тазаланып, таштандылары алынып турат. Убактылуу ынгайсыздык жаралгандыгы учун кечирим сурайбыз!









По ул. Супаналиева не убирают вовремя мусор. баки постоянно переполнены, и в жаркую погоду страшно воняют, а это центр города! Рядом игровая площадка детского центра и жилой дом.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
18 + 5 =

Кошумча билдирүүлөр

плохое отопление

00:30 Feb 16, 2016

ул. Супаналиева, 0.05 Kms

Тилеке Баатыр көчөсүндөгү автотоктотуучу жай

20:26 Mar 03, 2016

Тилеке Баатыр көчөсү, 0.21 Kms

Автопарковка на тротуаре, дубль 2

09:37 Apr 08, 2016

Тилеке Баатыр, бассейн "Фер-Ас", 0.21 Kms

Предотвратить несчастный случай

23:10 Mar 13, 2016

ул Раимбекова ниже "Тадж-Махала", 0.3 Kms

Тилемчилер койгойу

13:17 Apr 12, 2016

Курманжан-Датка, Г. Айтиев жана Ленин кочолору, 0.31 Kms