Текшерилди

про дороги

12:39 Jul 22 2017 ул. Ишматова

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук кайрылуу катыныздарды карап чыгып, томонкулорду маалымдайт:
Ош шаарынын Ишматов кочосундогу жол Ош шаарынын жолдор башкармалыгынын жана №1 «Туран» аймактык Кенештин адистери тарабынан ордунда изилденип, аталган жер «Сафари» ЖЧКсы тарабынынан 2017 жылдын III кварталында ондолуп жана калыбына келтириле тургандыгын башкармалык билдирет.

______________________________________________________________________________________________

на этом участке прошлом году копали и провели трубы воды (кому и куда провели не известно)после окончение работ насыпали шебню(шагал)и таком же состоянии оставили,меся назад обрадовали нас и на 45-50 метр дороги асфальтировали и все потом сказали больше не будут асфальтироват...P.S:автомобильям жалко особенно маршрутку 134...
Аныктык: UP DOWN 1
Пикирлер
RalphBes (Sep 8 2017)
buy cialis for cheap <a href="http://cialisxrm.com/">http://cialisxrm.com/</a> what can i not take with cialis <a href="http://cialisxrm.com/">buy cialis online</a>
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
13 + 3 =

Кошумча билдирүүлөр

Нет воды

13:00 Sep 05, 2016

ул. Мамытова, 1.16 Kms

Отключают свет без причины на Южном

11:49 Sep 09, 2016

Толонова 60, 1.18 Kms

свет жок

19:36 Apr 13, 2017

Туран, 1.36 Kms

Монтерлор мыйзамсыз электр энергиясын узуп кетишти.

21:26 Aug 11, 2017

Ош шаары, Т. Ражапов коч. #63 уй., 1.56 Kms