Текшерилди

Что-то горит и воняет, дышать невозможно

17:33 Jul 17 2017 ул. Курманжан-Датка пересекает ул. А.Навои

Что-то горит и воняет, дышать невозможно
Что-то горит и воняет, дышать невозможно. Похоже на запах горящей резины или колес автомобиля.
Аныктык: UP DOWN 1
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
12 + 7 =

Кошумча билдирүүлөр

мусорка

00:50 Nov 17, 2017

г. Ош, Улица Курманджан-Датка 274,276,278, 0.11 Kms

мусорка

00:44 Nov 17, 2017

Ош Курманджан-Датка 274,276,278, 0.12 Kms

Күйгөн резинанын жыты

14:34 Nov 08, 2017

Навои х Ленин көчөлөрү, 0.16 Kms

Шаардагы абанын тазалыгы

12:35 Apr 12, 2018

Ленин көчөсү - Навои көчөсү, 0.17 Kms

МП Ош Тазалык не работает

18:09 Dec 09, 2017

Курманжан Датка 271, 0.18 Kms