Текшерилди

нет мусурного ящика

20:23 Jul 11 2017 улица Ашимахунова

нет мусурного ящика нет мусурного ящика нет мусурного ящика нет мусурного ящика нет мусурного ящика
Ош-Тазалык ишкансынан жооп: Ашимахунов кочосундогу абал Ош-Тазалык ишканасына да жакшы тааныш. Мурда шаардык сот турган имараттын жанында таштанды контейнери болгон. Кийин соттор кочуп, алардын ордуна судмэдэкспертиза кызматкерлери келип, Ош-Тазалык ишканасына арыз жазып, контейнерди алдырып салышкан. Азыркы тапта контейнер койгонго ылайыктуу жер болбогон учун коюлбай жатат. Негизи таштанды контейнерин койо турган жайды шаардык архитектура аныктап беруусу керек. Алар тактап берген жерге контейнер коюлат. Ош-Тазалык ишканасында учурда жаны контейнерлер алынып, даяр турат. Кайсы
жерге коюп бер деп архитекторлор корсотуп берсе ошол жерге коюга даяр.





Здравствуйте уважаемая мэрия города Ош ! Хотелось бы обратить ваши внимание на состояние  улиц ... На улице Ашимахунова где старый горсуд , нет мусурного бака ,вообще его нету !!!! Из-за отсуствий мусурного бака люди кидают  весь мусор на землю ... Собралось куча мусоров ... ,от этого неприятный запах вокруг все воняет !!!!!!!! Еле проходишь дорогу .!!! И вывоз мусора по каким дням осуществляется  совсем не понятно .! И за загрязнение воздуха вот от этого и болезень появляется !!!!!  Еще одна проблема !  Рядом есть площадка где дети ИГРАЛИ когда то ...собственно говоря это площадка школы Салижан Шарипов ...как я знаю . С утра до вечера в площадке нах.ся бомжи . Из-за этого мы боимся и не пускаем детей играть на улицу . Я и Мы просим вас о помощи чтоб построили НАМ для наших ДЕТЕЙ новую нормальную площадку чтоб дети могли бы играть хоть где то ... я вас уверяю это не может так долго продолжаться ведь летом дети так торчат и дома .
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
Куттубаева Аксана Сабырбековна  (Jul 11 2017)
Здравствуйте уважаемая мэрия города Ош ! Хотелось бы обратить ваши внимание на состояние  улиц ... На улице Ашимахунова где старый горсуд , нет мусурного бака ,вообще его нету !!!! Из-за отсуствий мусурного бака люди кидают  весь мусор на землю ... Собралось куча мусоров ... ,от этого неприятный запах вокруг все воняет !!!!!!!! Еле проходишь дорогу .!!! И вывоз мусора по каким дням осуществляется  совсем не понятно .! И за загрязнение воздуха вот от этого и болезень появляется !!!!!  Еще одна проблема !  Рядом есть площадка где дети ИГРАЛИ когда то ...собственно говоря это площадка школы Салижан Шарипов ...как я знаю . С утра до вечера в площадке нах.ся бомжи . Из-за этого мы боимся и не пускаем детей играть на улицу . Я и Мы просим вас о помощи чтоб построили НАМ для наших ДЕТЕЙ новую нормальную площадку чтоб дети могли бы играть хоть где то ... я вас уверяю это не может так долго продолжаться ведь летом дети так торчат и дома .
Абдишев Кыялбек (Sep 29 2017)
Следите сами за чистотой. если контейнера нету зачем выбрасывать мусор на землю.
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
11 + 9 =

Кошумча билдирүүлөр

Кышкы учурда көчөнү жарыктандыруунун графиги

10:02 Dec 06, 2017

А.Масалиев кең көчөсү, 0.03 Kms

Каналга аккан саркынды суулар

11:47 Apr 03, 2017

Масалиев кең көчөсү, 0.04 Kms

Муздак суу түтүгү

10:44 Mar 13, 2017

Проспект Масалиева, 47, 0.2 Kms

Проспект Масалиевадагы 76 уй тротуардагы тазалык.

02:15 Jul 09, 2017

проспект Масалиева 76, 0.22 Kms