Текшерилди

Проспект Масалиевадагы 76 уй тротуардагы тазалык.

02:15 Jul 9 2017 проспект Масалиева 76

Проспект Масалиевадагы 76 уй тротуардагы тазалык. Проспект Масалиевадагы 76 уй тротуардагы тазалык. Проспект Масалиевадагы 76 уй тротуардагы тазалык.
Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Ошол күнү ишкананын техникасы бузулуп калып, таштандыны алып кетүү кечеңдеп калган. Бирок, көп убакытка созбой эле автоунааны оңдоп тазалоо иштери жүргүзүлгөн. Убактылуу ыңгайсыздык үчүн кечирим сурайбыз.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
12 + 2 =

Кошумча билдирүүлөр

Кооптуу светофор

12:30 Apr 28, 2016

А. Шакиров көчөсү, 0.21 Kms

тротуар

22:42 Nov 13, 2018

Масалиев Пр, 60, 0.21 Kms

нет мусурного ящика

20:23 Jul 11, 2017

улица Ашимахунова, 0.22 Kms

асфальт астынан суу чыгып жатат

12:54 Apr 08, 2019

Узгенская 130, 0.23 Kms