Текшерилди

Прорыв трубы

12:33 Jun 8 2017 по улице Навои, за улицей К.Датка в сторону запада напротив АЗС

Ишкананын диспетчердик кызматына А.Навои жана К-Датка кочолорунун кесилишинен (болжол АЗС) суу тутугу жарылгандыгы тууралуу арыз тушкон.
Аталган дарек боюнча авариялык бригада барып текшерген учурда суу тутук жашоочуларга тиешелуу экендиги аныкталган жана тез арада ондоо учун эскертуу берилип суу токтотулган.
_________________________________________________________________________________

Из под дорожного покрытия просачивается вода, скоро она размоет грунт и там будет яма. А через прорыв расходуется очень много воды!
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
18 + 9 =

Кошумча билдирүүлөр

Жаны Телман кочосундо жарыктык жок

10:26 Dec 17, 2015

Новый Телман кочосу, 0.16 Kms

нет освешение

15:43 Jun 19, 2017

ул. Г Давидов, 0.47 Kms

Установка уличного освещения на улице Правда города Ош

21:12 Dec 28, 2016

город Ош, улица Правды, 0.49 Kms

Ойноо клубдардан койгой

11:18 Apr 13, 2016

Курманжан-Датка 266, 0.55 Kms

Адамдар жүрүүчү баскычтар

17:44 Feb 24, 2016

Ошская 22 Раимбекова 11, 0.66 Kms