Текшерилди

Таза сууну булгап жатышат.

14:49 May 25 2017 Ленинград көч.31

«Ошшаарсууканал» муниципалдык ишканасы тарабынан таза сууну үнѳмдүү пайдалануу үчүн түшүндүрүү жана эскертүү иштери ар дайым жүргүзүлүп келет.
Ош шаарынын канал жээктериндеги үйлѳрдүн саркынды сууларын каналга агызбоого тыюу салууга биздин ишкана чара колдоно албайт. Бул маселе боюнча Экология жана техникалык коопсуздук боюнча мамлекеттик инспекциясына кайрылсаныздар болот.
_____________________________________________________________________________________

Ленинград көчөсүндөгү 31 үйдүн алдында аккан каналга жеке менчик жер үйдөн таштанды, иштетилген жаман суу түз эле агызылып турат. Карап берсеңиздер.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
Усманов Жигиталы (Jun 4 2017)
Биз карабайбыз деп эле кутулуп кетесинер анан мэрия карабай атанардын чокусу карайбы!!!!жообунар эле даяр
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
13 + 2 =

Кошумча билдирүүлөр

Масалиев кең көчөсү менен Ленинград көчөсүнүн кесилишиндеги жөө жүрчү жол

10:34 Feb 17, 2016

Масалиев кең көчөсү Ленинград көчөсү, 0.11 Kms

Аварийная ситуация на дороге, отсутствие светофора

19:41 Jun 02, 2017

г.Ош, пересечение улиц А.Шакирова и Ж.Шамшиева, 0.11 Kms

светофор

08:08 Oct 30, 2017

А Шакиров, 0.12 Kms

Большие деревья возле этажных жилых домов

10:12 Nov 02, 2016

Курманджан Датка 278, 0.14 Kms