Текшерилди

Коншулар затоп кылып жатышат

22:38 Apr 18 2017 Салиева 59/43

Сизин кайрылуунуз боюнча Ошшаарсууканал ишканасы томондогулорду билдирет:
Ош шаарында сууну жана канализацияны пайдалануу эрежелеринин 14.1 жана 14.3 пунктарына ылайык

Пункт 14.1 Көп батирлүү үйлөрдөгү турак жана турак эмес тамдардын ээлери (ээлөөчүлөр) суу өткөрүүчү түтүк жана канализациялык тарамдардын жана үйдүн (канаанын) ичинде турган жана анын сыртындагы биринчи кудукка чейин (же туташтыруу) санитардык-техникалык жабдыктардын сакталуусун жана санитардык-техникалык абалын көзөмөлдөөгө милдеттүү.

Пункт 14.3. Көп батирлүү үйдөгү ички турак жана турак эмес канааларда жайгашкан жабдыктардын жана суу түтүктөрүнүн ремонту же алмаштырылуусу менчик ээсинин (ээликтин) эсебинен жүргүзүлөт.

Ош шаардык турак-жай коммуналдык башкармалыгына кайрылыныз...
___________________________________________________________________________
Саламатсыздарбы мен Салиева 59-уй 43- батирде жашайммын 4 айдан бери 4-этажда жашаган коншуларым 46-47-квартира ваннамды затоп кылып жатышат. Коншу экен деп жакшы айтканга тушунбой кайра кош конулдук кылып эч кандай майнап болбоду. Ушул койгойду шаар суу камсыз кылуу ишканасына жеткирсениздер сураныч.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
17 + 2 =

Кошумча билдирүүлөр

Тротуары ул.Ж.Раимбекова (Зайнабединова) и А.Масалиева

11:44 Mar 05, 2017

Ош Ж.Раимбекова и А.Масалиева, 0.05 Kms

Город (Ош) не для людей

16:18 Jun 14, 2018

ОШ,ул.Масалиева ,ул.Замначальника или Раимекова, 0.05 Kms

Пробки из-за автобусов и троллейбусов

09:52 Jan 15, 2019

Проспект Масалиева, улица Монуева, ул. Абдыкадырова., 0.05 Kms

светофор иштебейт

17:09 Mar 29, 2016

Ул. Раззакова, 0.06 Kms

незаконное изъятие придомового участка

11:46 Apr 17, 2017

Кыргызстан. г. Ош Монуева 1, 0.06 Kms