Текшерилди

Жол начар

11:23 Apr 18 2017 Ул.Алиева.Фрунзенский район.

Ош шаардык жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук кайрылуу катыныздарды карап чыгып, томонкулорду маалымдайт:
Катта корсотулгондой Ош шаарынын Алиев кочосундогу «Жибек» балдар бакчасынын жана «Олим» мектебинин жоо жургунчулор журуучу жолун (тротуар) капиталдык ондоп тузоодон откоруу боюнча 2017-жылга акча каражаты болунуп берилген эмес. Бирок жолдор башкармалыгы тарабынан аталган тротуарларды жана шаардын ички кочолорун ондоп тузоодон откоруу боюнча инвестордук каржылоо булактарына сунушталгандыгын билдиребиз.
________________________________________________________________________________________________

Урматту шаардыктар Алиева кочосундогу Жибек садигинин жана Олимп мектебинин адам журо турган тратуры абдан начар,жамгыр токкондо журо албайсын,машина жолго чыкканга туура келет балдарга жана урналар жок ар дайым мусор жерде жайнаган, биз балдар учун алардын келечеги ,тарбиясы учун шарт тузуу зарыл.Бул менин экинчи кайрылуум ,оштазалыкка да кайрылгам,бирок жооп жок. Рахмат. Жонокой элдердин кайрылуусун аткарсанар анда бул приложения келечегибизге керек нерсе деп ойлойм.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
15 + 5 =

Кошумча билдирүүлөр

Ремонт дороги по улице Алымбекова (бывш.Фрунзе), детский сад "Наристе"

15:18 Feb 09, 2016

Улица Алымбекова, 50 (детский сад "Наристе"), 0.19 Kms

тротуарды ачуу Алимбеков көчөсүндө

17:34 Oct 23, 2017

Алымбекова, 0.27 Kms

Айдоочулар бирин жардам бергенди билбейт

18:42 Apr 19, 2017

ул.Алиев Фрунзе район, 0.28 Kms

молдониязова кочосундо свет жок

23:40 Dec 20, 2017

ош заднепровский 31, 0.34 Kms