Текшерилди

Кочо чырактары

16:17 Apr 14 2017 Шаар архивин тушундо жайгашкан кочо

Кочо чырактары Кочо чырактары Кочо чырактары
Саламатсызбы!
Сиздин кайрылуу катыныздын негизинде, Оштогу "Шаарсвет" электр тармагындагы ишканасы томондогулорду билдирет.
Инам Саидов кочосунун жарыктандыруу системасын биздин ишкана тейлейт жана бугунку кундо кочонун жарыктандырылуусу узгултуксуз иштеп жатат. Ал эми аларды жаны чырактарга алмаштыруу боюнча иш-планыбызда каралаган эмес.
Айта кетсек 2016-жылы жаны светодиоддуу чырактар шаардын негизги чон кочолоруно орнотулуп, ал эми кочолордон чыгарылган чырактар ушул мезгилге чейин жарыктандырылбаган кочолорду жарыктандыруу учун орнотулду.
____________________________________________________________________________________________


издин кочодо ссср доорда орнотулган чырактар бойдон турат апрель айынын башында кат менен кайрылганбыз эч кандай жооп келген ошого жардам беришинерди суранабыз
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
Ош РЭС (Apr 18 2017)
Кочо чырактары боюнча Шаарсвет ишканасына кайрылуунуз керек. Ош РЭТ электр энергиясы менен гана камсыз кылат.
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
12 + 10 =

Кошумча билдирүүлөр

жалоба

18:09 Jan 08, 2018

город Ош.пересечение улиц Ферганская, Моминова,Абдыкадырова. ориентир Гор Архив, 0.07 Kms

Ош ТЭЦ абдан начар жылуулук беруудо

22:30 Dec 02, 2017

Ош шаардык оруканасы, 0.37 Kms

тратуар

22:00 Oct 29, 2017

Молдониязова кочосу, 0.37 Kms

Жаңгак дарактары кулап жатат

11:46 Oct 29, 2017

Р.Абдыкадыров 100-үй Ш.Руставели менен кесилишет, 0.49 Kms

Светофор жок. Аялдама алынып салынган.

12:02 Oct 29, 2017

Р.Абдыкадырова 104, 0.49 Kms