Текшерилди

Тротуары ул.Ж.Раимбекова (Зайнабединова) и А.Масалиева

11:44 Mar 5 2017 Ош Ж.Раимбекова и А.Масалиева

Ош шаардык жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук кайрылуу катыныздарды карап чыгып, томонкулорду маалымдайт:
Кайрылуу катта корсотулгондой Ош шаарынын мурдагы Зайнабединова кочосун Раимбекова кочосуно атын озгортуу иштери Ош шаарынын мэриясы жана шаардык кенешини тарабынан озгортулот. Тактап айтканда кочолордун атын озгортуу иштери жолдор башкармалыгынын компетенциясына кирбейт.
Экинчи маселе боюнча, шаардын борбордук кочолорунун тротуарларын заманбап брусчаткалоо сунушунузду туура деп эсептейбиз. Бирок каржы маселесинин тартыштыгына байланыштуу бугунку кундо коп тротуарлар капиталдык ондоп тузоодон отпой келет. Бирок башкармалык тарабынан шаардын ички жолдорун жана тротуарларын ондоо боюнча, инвестордук каржылоо булактарына сунушталгандыгын билдиребиз.
________________________________________________________________________________________________

Во первых прежде чем переименовывать улицы (Зайнабединова) надо советоваться с коренным населением города Оша. Во вторых постелите брусчатку на тротуарах по ул. Зайнабединова(Раимбекова) и по ул.Масалиева, центр города как ни как.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN -1
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
10 + 10 =

Кошумча билдирүүлөр

Коншулар затоп кылып жатышат

22:38 Apr 18, 2017

Салиева 59/43, 0.05 Kms

незаконное изъятие придомового участка

11:46 Apr 17, 2017

Кыргызстан. г. Ош Монуева 1, 0.08 Kms

светофор иштебейт

17:09 Mar 29, 2016

Ул. Раззакова, 0.08 Kms

Пробки из-за автобусов и троллейбусов

09:52 Jan 15, 2019

Проспект Масалиева, улица Монуева, ул. Абдыкадырова., 0.1 Kms

Город (Ош) не для людей

16:18 Jun 14, 2018

ОШ,ул.Масалиева ,ул.Замначальника или Раимекова, 0.1 Kms