Текшерилди

Проблема после прокладки трубы Газпрома

12:09 Feb 14 2017 ул.Ломоносова дома 23, 25

Ош шаарынын жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук кайрылуу катынызды карап чыгып томондогулорду билдирет:
Катта корсотулгондой Ош шаарынын Ломоносов кочосундо жайгашкан “Газпром” ишканасына тийешелуу болгон жер асты менен откон газ тутукторунун эскилиги жеткендигинен, жанылоо иштерин жургузуп, жолдор башкармалыгынын уруксаты менен жолду казышкан. Азыркы учурда аба ырайынын суук болуп жаткандыгына байланыштуу жолдун казылган жерин асфальттоо нормага туура келбейт. Ошондуктан асфальттоо иштери 2017-жылдын май айларында жургузулоорун билдиребиз.
________________________________________________________________________________________________

Газпром проложил трубу по ул.Ломоносова.
После прокладки осталось не отремонтированный канализационный люк и гряз по всей улице (надо было промыть)
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
Justinuntog (Feb 5 2018)
Thanks a lot, I value this. cialismsnntx.com overseas pharmacy forum
Jefferyphomb (Feb 5 2018)
Seriously loads of awesome data! cialismsnntx.com cialis erectile
Trevorrap (Feb 6 2018)
You've made your point. cialismsnntx.com cialis manufacturer
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
10 + 3 =

Кошумча билдирүүлөр

Бездействие властей

21:45 Mar 28, 2018

Кыргызстан, Ош, переулок Молдониязова, 6, 0.16 Kms

Водапровод

12:21 Jan 10, 2017

ул.Ломоносова за банком, 0.23 Kms

военный комиссариат

00:06 Sep 29, 2018

военный комиссариат, 0.34 Kms

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0.39 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0.39 Kms