Текшерилди

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 5 2016 город ош ош ноокат жолу

Катка жооп:

Жоо жургунчулор отуучу зебралар краска менен жасалган. Авто уналардын коп откондугуно байланыштуу очуп кеткен. Жаз айында кайрадан жасалат.

------------------------------------------------------------


Ош ноокат жолунда зебра жок машиналар 100 менен журушот
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
12 + 10 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

Электр чордонун орнотуу

19:16 Feb 07, 2016

город Ош с/у Жапалак село Тээке, 0 Kms