Текшерилди

Светофор на улице Мамырова

17:57 Nov 5 2016 улица Мамырова

Ош шаардык жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук кайрылуу катыныздарды карап чыгып, томондогулорду маалымдайт:
Катта корсотулгондой Ош шаарынын А.Мамыров кочосундогу жол чырагы, №2 Достук Аймактык кенешинин жашоочуларынын арызынын жана Ош шаарынын шаардык кенешинин токтомунун негизинде,аталган аймактагы Санк-Петербург кочосундогу маршруттук каттамдардын коптугунон улам жарандардын коопсуздугун алдын алуу максатында орнотулган. Ошондуктан аталган жол чырагын алып салууган эч кандай негиз жок экендигин башкармалык Сиздерге билдирет.
_____________________________________________________________________________________________
Добрый день, уважаемые представители убедительная просьба - Уберите вы этот светофор на улице Мамырова, который рядом с супермаркетом "Алтынай", из-за этого блин светофора пробка вдоль Ноукатского подъема, даже на подъеме тяжело когда пробка. Не знаю зачем вы его там поставили, водители сами бы согласовались, с пропуском водителей на перекрестке! Спасибо
Аныктык: UP DOWN 2
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
11 + 8 =

Кошумча билдирүүлөр

вопрос

17:51 May 22, 2018

город Ош Наукатский подьем , пересечение Наукатская и Санкт Петербург ская, 0.01 Kms

поликлиника№9 мамарова95А

16:18 Feb 25, 2016

ул, Адымамап Мамырова 95А, 0.15 Kms

электро щиты и кабель электричества

17:50 Feb 25, 2016

ул. Абдымамап Мамырова 95А, 0.24 Kms

затоплен подвал дома канализационными стоками

17:28 Feb 25, 2016

ул. Абдымамап Мамырова 95А, 0.38 Kms

Благодарность

09:47 Jan 12, 2018

город Ош ул 93, 0.39 Kms