Текшерилди

лолулор жолго тоскоол болууда

00:00 Aug 18 2016 масалиева 40

Спасибо за обращение. Работа по предотвращению появления на улицах и возле перекрестках попрошаек будет усилена.


_____________________________
Масалиев проспектиси боюнда светофорго токтосон тилемчилер жудотот. Жолго чыгып алышкан жаш балдары кошо, айдоочуларга тоскоол болушууда. МАИлер колокодо жашынып отурбай, лолулорду жолдон айдап же административдик жаза коруунорду отунобуз.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 1
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
15 + 3 =

Кошумча билдирүүлөр

Проблема с вывозом мусором (повтор)

23:25 Aug 11, 2019

Salieva 27, Osh, Kyrghyzstan, 0.05 Kms

Астановка

12:50 Feb 23, 2016

Ош ш. Раззаков кочосу, 0.07 Kms

соседи отрезали воду

00:36 Mar 02, 2017

Ош Салиева 27, 0.07 Kms

Водители нелегальных такси в Карасуу обнаглели!

22:06 May 12, 2017

Улица Масалиева, пересечение с улицой А. Навои, ориентир 3-баня и бывш. гор. суд, 0.1 Kms

С.Шарипов мектебинин алды

11:40 Mar 19, 2016

Масалиева көчөсү С.Шарипов мектебинин алды, 0.11 Kms