Текшерилди

Мыйзамсыз курулуш

16:02 Aug 13 2016 Кыргызстан, Ош

Мыйзамсыз курулуш Мыйзамсыз курулуш Мыйзамсыз курулуш
Мыйзамсыз курулуш боюнча шаар куруу жана архитектура боюнча Ош шаарынын башкы башкармалыгы жооп берди.


______________________
Ош шаарынын Кулатов кичи шаарчасынын 9 үйүнүн короосунда мыйзамсыз курулуш куруп алышкан. Куруп алган адам биздин кабатуу үйдө жашабайт жана жашоочулар менен макулдашпаган. Эн баштык кылып келип ээлеп тосуп алып быйыл жакында курулуш да куруп алды. Мыйзамсыз курулуш подстанциянын жанына курулгандыктан жарык өчүп калганда ондоо иштерине да бир топ тоскоолдуктарды жаратып келет. Ошол мыйзамсыз курулушту сүйдүртүп салууну суранабыз. Биз ал жерди тазалап көп кабаттуу үйдүн балдарына ойноочу аянтча курабыз деп аракет кылып жатабыз. Биздин үйдө 100 батир болгондуктан жаш балдар кп ойноочу аянтча жок


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 1
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
14 + 4 =

Кошумча билдирүүлөр

Стихийная парковка автомобилей.

20:10 Aug 10, 2017

мкр. Кулатова. базарчик Западный., 0.11 Kms

туура эмес автопарковка

19:11 May 30, 2018

Ош обл.микрорайон Кулатов, 0.2 Kms

ыраазычылык

18:21 Nov 30, 2017

Ош шаары микрорайон Толойкон, 0.23 Kms

освещение улиц

14:00 Jan 19, 2018

мкр западный, 0.24 Kms