Текшерилди

Ош-ТАЗАЛЫК

16:46 Aug 12 2016 Ул.Раззакова 19 (госрегистр)

Ош-ТАЗАЛЫК
Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Таштанды салуучу контейнердин мурдагы оордунан мамкаттоо (госрегистр) башкармалыгынын кызматкерлери оздору жагымсыз жыттанат, сасыйт деп ушул жерге жылдырышкан болчу. Эми ал жерге жакын турган ишканалардын баардыгы таштанды салууда. Бирок, алардын договорлору жок. Ошого байланыштуу таштанды контейнер тез толуп калууда. Ал эми "Тазалык ишканасынын жумушчулары таза жуктоп кетпей жатат" дегенинизге кошулбайбыз. Контейнерди алгандан кийин тазалап, шыпырып кетишет. Анткени ишкана жетекчиси ар дайым ушундай талап коёт.











Ош шаардык Мамлекеттик каттоо башкармалыгынын жанында,туура эмес урна коюлгандыгына байланыштуу,ал жерде урна тез эле толуп ынгайсыздык жаратууда!Тазалык ишканасынын унаалары келип таза жуктоп кетишпегендиктен,көчөдөгү жолбун иттер полиэтилен пакеттерин чачып жол таштандыга толуп жатат!!Урматтуу кайрылуу катты алуучулар,же урналарды көбөйткүлө же бул жерден алгыла!!


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
12 + 3 =

Кошумча билдирүүлөр

плохие тротувары

13:30 Feb 10, 2017

пр. А.Масалиева, 0.32 Kms

плохие тротувары

18:09 Mar 01, 2017

пр. Масалиева, 0.33 Kms

Масалиева көчөсүндө жашыл бак-дарактар жок

22:49 Mar 04, 2016

Масалиева чоң көчө, 0.34 Kms

Авто стоянка

12:53 Aug 04, 2017

Масалиева, 0.42 Kms