Текшерилди

Жолду асфальттоо

11:32 Dec 24 2015 Ош, ул. Карасуйская

Жолдор башкармалыгы сиздин кайрылуу катынызды карап чыгып, томондокулорду билдирет:
Ош шаарынын коп кабаттуу уйлоруно кирген ички жолдорун ондоого,каржы маселесинин тартыштыгына байланыштуу 2016-жылдын бюджетинен акча каражаты каралган жок. Бирок 2017-жылдын бюджетине сунушталаарын билдирет.


_______________________________________________

Саламатсыздарбы? Карасуу кочосунон Джим 2, 3a коп кабаттуу уйлоруно кирген жолдун акыбалы айабай начар. Качан ондолот?


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
Лилия (Feb 4 2016)
Здравствуйте, присоединяюсь к вопросу от жителей дома 5 по ул.Джим.
Abdulaziz.mirzakulov (Feb 5 2016)
Жол маселеси боюнча
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
20 + 3 =

Кошумча билдирүүлөр

Мусорный ящик на обочине дороги

13:03 Sep 14, 2018

ул. карасуйская 8 и 10 на обочине дороги, 0.06 Kms

тротуар между домами

20:53 Aug 11, 2018

ул карасуйска 12, 0.1 Kms

тротуар между домами

20:56 Aug 11, 2018

ул. карасуйска 8, 0.13 Kms

Ош ш.Джим кочосунун №5 коп кабатту уйдун алдын ондоо

16:12 Feb 17, 2016

Ош шаары Джим кочосу №5, 0.21 Kms

коп кабаттуу уйлоруно кирген жолго шагал тогуу жонундо

09:40 May 19, 2017

Ош шаарынын Джим кочосунун №5-жана №3а коп кабаттуу, 0.21 Kms