Текшерилди

Кооптуу светофор

12:30 Apr 28 2016 А. Шакиров көчөсү

Кооптуу светофор
Ош шаарынын жолдор башкармалыгы Сиздердин электрондук кайрылуу катыныздар менен таанышып чыгып, томондокулорду билдирет: Катта корсотулгондой,Ош шаарынын Шакиров кочосундогу кооптуу абалды жараткан жоо жургунчулор учун жол чырагы боюнча, башкармалык тарабынан жол чырактарды мантаждоо эксплуатациялоо иш канасына ошол куну буйрук берилип, калыбына келтирилген.
_____________________________________________________________________________________________

А.Шакиров көчөсүндө жайгашкан жөө жүргүнчүлөр үчүн светофор кооптуу жагдайды пайда кылууда. Чырактын эки түсү (кызыл жана жашыл) тең бир убакта жанып калган учурда жолдон өтүп бараткан адамдар автомашиналардын алдында калуу коркунучу пайда болууда. Тезинен светофорду иретине келтирүүңүздөрдү өтүнөм!


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
19 + 9 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук жок

18:47 Jan 03, 2018

Шакиров Сзади Бани Конурат, 0.21 Kms

Проспект Масалиевадагы 76 уй тротуардагы тазалык.

02:15 Jul 09, 2017

проспект Масалиева 76, 0.21 Kms

нет мусурного ящика

20:23 Jul 11, 2017

улица Ашимахунова, 0.26 Kms

Каналга аккан саркынды суулар

11:47 Apr 03, 2017

Масалиев кең көчөсү, 0.27 Kms

Кышкы учурда көчөнү жарыктандыруунун графиги

10:02 Dec 06, 2017

А.Масалиев кең көчөсү, 0.28 Kms