Текшерилди

Мыйзамсыз женил типтеги соода түйүнү

15:35 Apr 11 2016 Навои көчөсү

Мыйзамсыз женил типтеги соода түйүнү Мыйзамсыз женил типтеги соода түйүнү Мыйзамсыз женил типтеги соода түйүнү Мыйзамсыз женил типтеги соода түйүнү Мыйзамсыз женил типтеги соода түйүнү
Кайрылуунузга рахмат.Суроонузка кенээнирэк жооп төмөндөгү тиркемеде

___________________________________
Муниципалдык жерлерди ижара шартына убактылуу пайдаланууга берүү тууралуу келишим №129-16 18.03.2016-жылдагы келишим жобосу жарыка чыккан. Келишимде Ош шаарынын көчөлөрү жазылган,бирок женил типтеги соода киоскаларды кайсы жерге жайгаштыруу так-даана көрсөтүлгөн эмес.Ушул себептен мыйзам бузуулар катталууда.№7 Алымбек-Датка аймактык кеңешинин Навои көчөсүнүн №24үйүнүн алдында жол боюна отургузулган арчаларды алып салып,тургундар ал жерге женил типтеги соода түйүндөрүн тургуза баштады.Бул маселеге кайдыгер карасак шаардын кооздугун бузуп алабыз Шаарыбызга сырттан келген коноктор Навои көчөсүнө жаны курулган көпүрөнү көрүүгө келишет.Айтылган көйгөйдү жеринен карап көрүп мыйзамдуулугун текшкерип беришиниздерге ишенебиз.Сурөттөр тиркелет.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
18 + 8 =

Кошумча билдирүүлөр

тешилген асфальт

17:01 Jun 08, 2018

Ош, Озгон кочосу, 0.09 Kms

светофор иштебейт

17:09 Mar 29, 2016

Ул. Раззакова, 0.14 Kms

Незаконное изъятие придомового участка

11:40 Apr 17, 2017

Монуева дом 1, 0.18 Kms

Тротуары ул.Ж.Раимбекова (Зайнабединова) и А.Масалиева

11:44 Mar 05, 2017

Ош Ж.Раимбекова и А.Масалиева, 0.18 Kms

Коншулар затоп кылып жатышат

22:38 Apr 18, 2017

Салиева 59/43, 0.2 Kms