Текшерилди

Беспредел в мкр Толойкон 21-23а

10:39 Apr 4 2016 Толойкон

Беспредел в мкр Толойкон 21-23а
Кайрылуунузга рахмат.Суроонузка кенээнирэк жооп төмөндөгү тиркемеде

__________________________________________
мкр Толойкон 21 жана 23а домдорунун алдына балдар ойноочу аянтчасы курулууда, бирок ошол эле уйлордун тургундары авто унааларына орун калтырбай жатышат. Юнусова Гулсара деген чон жерди ээлеп алып, бизге авто унаага жер калтырбай койдуго!!!


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
10 + 5 =

Кошумча билдирүүлөр

Детская игральная площадка

18:12 Feb 08, 2016

Ош мкр Толойкон 21, 0.01 Kms

Тротуар

15:58 Feb 15, 2016

ул. Алымбекова, 0.17 Kms

Баткак тратуар

14:58 Feb 22, 2017

Байтемиров, 0.19 Kms

Агын суу көйгөйү

17:19 Jun 13, 2016

ош,, 0.25 Kms