Текшерилди

светофор иштебейт

17:09 Mar 29 2016 Ул. Раззакова

Жолдор башкармалыгы сиздердин электрондук кайрылуу катыныздарды карап чыгып томондогулорду билдирет:
Катта корсотулгон Ош районундагы жол чырагынын иштебей калышы, айрым тетиктеринин иштен чыккандыгына байланыштуу иштебей тургандыгына 1 айдай болуп калды. Керектуу тетиктери башка мамлекетке заказ берилген жана жакынкы 2-3 кун аралыгында ишке киргизилерин билдирет.
_____________________________________________________________________________________________


Ош районунда жайгашкан светофорлордун бириндеги кошумча чырагы 5-6 айдан бери иштебей турат. КIСБ банкынын жанындагы жаны коюлган светофордун Манас Ата кичи шаарчасы жаака кетиш учун жол ачык экендигин корсотуучу чырагы иштебей турат. Космонавттар сквери (РЭС) тараптан чыккан автоууна айдоочуларына кыйынчылык туудуруп жатат. Качан ал ондолот?


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 1
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
12 + 1 =

Кошумча билдирүүлөр

Коншулар затоп кылып жатышат

22:38 Apr 18, 2017

Салиева 59/43, 0.06 Kms

Город (Ош) не для людей

16:18 Jun 14, 2018

ОШ,ул.Масалиева ,ул.Замначальника или Раимекова, 0.07 Kms

Тротуары ул.Ж.Раимбекова (Зайнабединова) и А.Масалиева

11:44 Mar 05, 2017

Ош Ж.Раимбекова и А.Масалиева, 0.08 Kms

незаконное изъятие придомового участка

11:46 Apr 17, 2017

Кыргызстан. г. Ош Монуева 1, 0.12 Kms

Мыйзамсыз женил типтеги соода түйүнү

15:35 Apr 11, 2016

Навои көчөсү, 0.14 Kms