Текшерилди

Труба жарылган суу агып жатат

10:47 Mar 25 2016 улица Узгенская 2

Труба жарылган суу агып жатат
"Ошшаарсууканал" муниципалдык ишканасы томондогулорду маалымдайт:
Озгон кочосундо жайгашкан №2 уйдун астынан чыккан суу боюнча диспетчердик кызматка билдируу келген. Адистер тарабынан жеринде иликтенип, Озгон кочосу аркылуу Ак-Буура кочосуно кетсен диаметри 50мм болгон суу тутугу жарылгандыгы жана ал суу тутугу Ошшаарсууканал ишканасынын балансында эмес экендиги аныкталган. Бул боюнча жашоочуларга 2 (эки) жолу тушундуруу иштери жургузулгон.
____________________________________________________________________________

Саламатсыздарбы озгон кочосунун 2 уйунун дубалыран суу агып жатат себеби ак буура кочосуно кеткен суу тутугу жарылган он кун болду.водо канал эскертилген чара корбой жатат
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
bobir (Apr 8 2016)
саламатсыздарбы черйомушки кичи районун Абдикадиров кочосунда жаны асфалт кылган еле ошондан киын арыктар шагал менен толып калды ким карайыт жоб бергылейчи суранч
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
20 + 9 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms